KİTAPLAR

Profesyonel Gayrimenkul Yatırımı

Bu kitap bir gayrimenkul profesyonelinin bilmesi gereken temel hukuk ve finans bilgilerini içeriyor. Ancak korkmayın akademik bir düzeye çıkarak sizi bir dizi formül ve teoremle sıkıntıya sokmayacak. Gerçek hayatta kullanabileceğiniz hukuk ve finans uygulamaları, gayrimenkul yatırımı konusunda karar verirken size yol gösterici olacak.

Kitabın hedef kitlesi bireysel gayrimenkul yatırımcıları olduğu kadar, kurumsal yatırımcılarda gayrimenkul konusunda çalışan profesyoneller, emlakçılar, gayrimenkul danışmanları, değerlemeciler, bankaların konut kredileri ve proje finansmanı bölümlerinde çalışanlar, inşaat ve proje geliştirme şirketlerinde çalışanlar, gayrimenkul yatırımı konusunda çalışan gazeteci, akademisyen ve öğrenciler ile gayrimenkul satışında daha sofistike bir seviyeye çıkmak isteyen satış uzmanlarıdır.

Umuyorum ki gerçek hayatın telaşesi içinde bu kitap masanızın üstünde, elinizin altında olacak ve bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda kolayca başvurabileceğüniz bir referans kaynağı olacaktır.

Ceres Yayınevi, 2015

İkinci baskı, Ceres Yayınevi 2015

Üçüncü baskı Ceres Yayınevi 2016

Dördüncü baskı Ceres Yayınları 2018

profesyonel gayrimenkul yatırımı - kürşat tuncel

profesyonel gayrimenkul yatırımı – kürşat tuncel

 

Bir cevap yazın